Nejbližší aukce

Macoun Gustav - Praha

Macoun Gustav (1892-1934), Praha, olej na plátně, nesignováno.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aukce bude zahájena 25.11.2019
Nyní můžete vytvářet limity

Číla Otakar - Albánský bojovník z Tirany

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Šafarčík Robert - Street lights

Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Berkes Antal - Město

Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Kadlecová Zuzana - Cats

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Svoboda Vladimír - Orel - Pradědek

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Süsser František - Kytice

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Zábranský Vlastimil - Dívka

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

Mailick Alfred - Srnka

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Nyní můžete vytvářet limity

ONLINE AUKCE

vítejte na aukčních internetových stránkách Galerie Dílo, která pro Vás zprostředkovává nákup a prodej uměleckých děl. Námi připravované aukce se konají on-line formou a nakoupit v nich můžete obrazy, grafiky a sochy kvalitních českých i zahraničních umělců. Zaměřujeme se především na obchod s uměním 20. a 21. století. Pro případné bližší informace ohledně děl, nákupu či prodeje prostřednictvím Galerie Dílo nás neváhejte kontaktovat.