Nejbližší aukce

Renčín Vladimír- Stínidla

Lhoták Kamil-Reklamní sloup s bicyklem

Netík Miroslav- Dotěrný hmyz

Dobeš Ludvík- Léto na Vysočině

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Léto na Vysočině, olej, 33 x 49 cm, signováno vpravo dole Dobeš.

Renčín Vladimír- Zdražení benzínu

Odstrčil Vítězslav- Šašek a král

Odstrčil Vítězslav (1951), Šašek a král, plastika-lípa, 38 cm, signováno Viki.

Smetana Jan- Na břehu moře

Zoubek Olbram- Sochař a múza

Renčín Vladimír- Politici

ONLINE AUKCE

vítejte na aukčních internetových stránkách Galerie Dílo, která pro Vás zprostředkovává nákup a prodej uměleckých děl. Námi připravované aukce se konají on-line formou a nakoupit v nich můžete obrazy, grafiky a sochy kvalitních českých i zahraničních umělců. Zaměřujeme se především na obchod s uměním 20. a 21. století. Pro případné bližší informace ohledně děl, nákupu či prodeje prostřednictvím Galerie Dílo nás neváhejte kontaktovat.