Nejbližší aukce

Halva Michal- Vznášedlo

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Hanych Rudolf- Lípa

Hanych Rudolf (1906), Lípa, olej na plátně, 92x112, signováno vlevo dole R. Hanych.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Akt

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Akt, akvarel, 32x67, signováno vpravo dole Dobiáš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Chalupy v zimě

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Chalupy v zimě, olej, 29x44.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Odvárka Jan- Vesnice

Odvárka Jan (1943), Vesnice, olej, 48x69, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Šimlík Martin- Bez názvu

Šimlík Martin, Bez názvu, olej, 58 x 78, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Netík Miroslav- Skalní město

Netík Miroslav (1920), Skalní město, kvaš, 57 x 40, signováno a datováno vlevo dole M. Netík 97.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Dívka z profilu

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Dívka z profilu, akvarel, 36x24, signováno vpravo dole Dobiáš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Kotas Jaroslav- Pod železnými horami

Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

ONLINE AUKCE

vítejte na aukčních internetových stránkách Galerie Dílo, která pro Vás zprostředkovává nákup a prodej uměleckých děl. Námi připravované aukce se konají on-line formou a nakoupit v nich můžete obrazy, grafiky a sochy kvalitních českých i zahraničních umělců. Zaměřujeme se především na obchod s uměním 20. a 21. století. Pro případné bližší informace ohledně děl, nákupu či prodeje prostřednictvím Galerie Dílo nás neváhejte kontaktovat.