Autor neurčen - Pes

Autor neurčen, Pes, olej na plátně, 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 216.
Výsledná cena: 7 000 Kč
27.11.2019 20:18 7 000 Kč 216