Autor neznámý- Dívka u okna

Autor neznámý, Dívka u okna, kombinovaná technika, 60 x 75cm, nerámováno, signováno vpravo nahoře.
Vítěz aukce: uživatel 1918.
Výsledná cena: 3 800 Kč