Autor neznámý- Důlní věže

Autor neznámý, Důlní věže, olej na plátně, nerámováno, 50 x 73cm.
Vítěz aukce: uživatel 2929.
Výsledná cena: 2 000 Kč
07.05.2020 10:20 2 000 Kč 2929