Baťka František - Žena

Baťka František, Žena, litografie, 42,5 x 27,5 cm, signováno dole vprostřed František Baťka.
Vítěz aukce: uživatel 1743.
Výsledná cena: 3 500 Kč
21.11.2019 17:16 3 500 Kč 1743