Benedikt Václav - Modrá energie

Benedikt Václav (1952), Modrá energie, olej na plátně, 55 x 60 cm, signováno vlevo dole Benedikt 2003.
Vítěz aukce: uživatel 2686.
Výsledná cena: 25 000 Kč