Beneš Václav - Slovenský ráj Ihla

Beneš Václav (1908-1984), Slovenský ráj Ihla, olej, 70 x 50 cm, signováno vlevo dole Beneš.
Vítěz aukce: uživatel 216.
Výsledná cena: 6 500 Kč
27.11.2019 21:52 6 500 Kč 216
26.11.2019 14:38 6 000 Kč 2494