Beneš Vincenc - Krajina

Beneš Vincenc (1908-1984), Krajina, akvarel, 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, mírně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 1728.
Výsledná cena: 3 500 Kč