Born Adolf-Sen noci svatojánské

Born Adolf (1930 - 2016), Sen noci svatojánské, barevná litografie, 29 x 20 cm, signováno vlevo dole A. Born.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
01.07.2020 00:53 1 000 Kč 604