Born Adolf - Sen noci svatojánské

Born Adolf (1930-2016), Sen noci svatojánské, barevná litografie, 29 x 20 cm, signováno vlevo nahoře A. Born.
Vítěz aukce: uživatel 375.
Výsledná cena: 12 500 Kč