Born Adolf- Srandičky

Born Adolf (1930 - 2016), Srandičky, barevná litografie 39/200, 8 x 6,5 cm, signováno vpravo dole A. Born.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč