Bouda Cyril - Rybářky

Bouda Cyril (1901-1984), Rybářky, kombinovaná technika, 30 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole C. Bouda 1948, mírně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 216.
Výsledná cena: 3 000 Kč