Brožová Eva- Dívka s květinami

Brožová Eva, Dívka s květinami, olej, 71 x 50cm, nerámováno, signováno a datováno vpravo dole E. Brožová 2009.
Vítěz aukce: uživatel 2416.
Výsledná cena: 15 000 Kč