Charská- V růžové náladě

Charská, V růžové náladě, olej, 68 x 62cm, signováno a datováno vpravo dole Charská 05.
Vítěz aukce: uživatel 1075.
Výsledná cena: 3 100 Kč
15.05.2020 12:47 3 100 Kč 1075
15.05.2020 12:47 3 000 Kč 1075