Cína-Jelínek František - Krajina

Cína-Jelínek František (1882-1961), Krajina, olej na lepence, 35 x 49 cm, signováno vpravo dole Cína-Jelínek, mírně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 1362.
Výsledná cena: 5 600 Kč