Dobeš Ludvík- Léto na Vysočině

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Léto na Vysočině, olej, 33 x 49 cm, signováno vpravo dole Dobeš.
Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč