Dobeš Ludvík- Zimní krajina

Dobeš Ludvík (1914-1979), Zimní krajina, olej, 68x99, signováno vpravo dole Ludva Dobeš
Vítěz aukce: uživatel 2932.
Výsledná cena: 5 500 Kč