Dobeš Ludvík- Zimní krajina

Dobeš Ludvík (1914-1979), Zimní krajina, olej, 68x99, signováno vpravo dole Ludva Dobeš
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč