Feilhammer František Adolf - Na cestě

Feilhammer František Adolf (1817-1888), Na cestě, olej na plátně, 49 x 39,5 cm, signováno a datováno vlevo dole F. A. Feilhammer 1872, silně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 2225.
Výsledná cena: 3 600 Kč