Feilhammer František Adolf - Zima

Feilhammer František Adolf (1817-1888), Zima, olej na plátně, 49 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole F. A. Feilhammer 1871, silně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 679.
Výsledná cena: 7 000 Kč