Halva Michal - Kohout

Halva Michal (1964), Kohout, kombinovaná technika na sololitu, 43 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole Michal Halva 2012.
Vítěz aukce: uživatel 1763.
Výsledná cena: 29 000 Kč