Hartinger Ilja- Předjaří

Hartinger Ilja, Předjaří, akvarel/kvaš, 34,5 x 48cm, signováno a datováno vpravo dole I. Hartinger 84.
Vítěz aukce: uživatel 730.
Výsledná cena: 2 000 Kč
14.05.2020 21:56 2 000 Kč 730