Havelka Roman - Cesta

Havelka Roman (1877-1950), Cesta, olej, 40 x 30 cm, signováno vlevo dole R. Havelka.
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
08.02.2020 12:49 4 000 Kč 2441