Hruška Jan - Plaménky

Hruška Jan (1918-2004), Plaménky, olej na lepence, 56 x 46 cm, signováno vpravo dole Hruška, mírně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 760.
Výsledná cena: 5 500 Kč
27.11.2019 20:48 5 500 Kč 760
27.11.2019 20:34 5 000 Kč 518