Husáriková Jindra - Setkání

Husáriková Jindra (1931), Setkání, olej na plátně, 65 x 100 cm, signováno vpravo dole J. Husáriková.
Vítěz aukce: uživatel 3425.
Výsledná cena: 37 000 Kč