Janeček Ota - Noc

Janeček Ota (1919-1996), Noc, litografie, 11 x 8 cm, signováno a datováno dole vprostřed Ota Janeček 1956.
Vítěz aukce: uživatel 515.
Výsledná cena: 900 Kč