Jiroudek František - Bez názvu

Jiroudek František (1914-1991), Bez názvu, olej na plátně, 49 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole Jiroudek 82.
Vítěz aukce: uživatel 2225.
Výsledná cena: 12 500 Kč