Kadeřábek Josef- Podzim

Kadeřábek Josef (1915 - 2002), Podzim, olej, 49x69, signováno vpravo dole Kadeřábek
Vítěz aukce: uživatel 1777.
Výsledná cena: 2 000 Kč
16.03.2020 20:01 2 000 Kč 1777