Kalina Karel- Podvečer na Dominikánské

Kalina Karel (1949), Podvečer na Dominikánské, olej na plátně a kartonu, 45 x 59cm, signováno vpravo dole Kalina K.
Vítěz aukce: uživatel 3930.
Výsledná cena: 8 000 Kč