Knotek Aleš- Ticho

Knotek Aleš (Warran), Ticho, kombinovaná technika, 45x55, signováno a datováno vpravo dole Warran 1989
Vítěz aukce: uživatel 2932.
Výsledná cena: 7 000 Kč