Knotek Aleš- Ticho

Knotek Aleš (Warran), Ticho, kombinovaná technika, 45x55, signováno a datováno vpravo dole Warran 1989
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
20.02.2020 22:59 5 000 Kč 3648