Kocourek František - Chlapec se psem

Kocourek František (1900-1988), Chlapec se psem, olej, 64 x 50 cm, signováno a datováno dole Fr. Kocourek 71.
Vítěz aukce: uživatel 3032.
Výsledná cena: 3 000 Kč
06.11.2019 12:00 3 000 Kč 3032