Kopáček Pavel- Stará cesta u Studnic

Kopáček Pavel (1923-1996), Stará cesta u Studnic, olej na plátně, 40x80, signováno vlevo dole P. Kopáček
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč