Kovář Jaroslav - Kuřátka

Kovář Jaroslav (1910-1966), Kuřátka, akvarel, 18 x 23cm, signováno vpravo dole Jaroslav Kovář, silně poškozený rám.
Vítěz aukce: uživatel 554.
Výsledná cena: 1 500 Kč
28.11.2019 08:29 1 500 Kč 554