Kozák Václav - Vltava zpívá

Kozák Václav (1889-1969), Vltava zpívá, olej na plátně, 71 x 97 cm, signováno vpravo dole V. Kozák.
Vítěz aukce: uživatel 135.
Výsledná cena: 10 000 Kč