Kubíček Jánuš - Vesnice

Kubíček Jánuš (1921-1993), Vesnice, olej na plátně, 56 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole Jánuš Kubíček 44, poškozená malba i rám.
Vítěz aukce: uživatel 3662.
Výsledná cena: 4 600 Kč