Kubín Otakar - Větrný mlýn v kořenci

Kubín Otakar (1883-1969), Větrný mlýn v Kořenci, litografie, 30,4 x 40,3 cm, signováno vpravo dole O. Coubine.
Vítěz aukce: uživatel 2932.
Výsledná cena: 4 200 Kč