Kulhánek Oldřich- William Shakespeare

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013), William Shakespeare, lept, 16 x 10,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole Oldřich Kulhánek 2001.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč