Kulina Sergej- Vzpomínka na Egypt III.

Kulina Sergej (1958), Vzpomínka na Egypt III., olej na papíře, 54,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole Kulina.
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč