Kupka Karel- Bohumilice s Boubínem

Kupka Karel (1905), Bohumilice s Boubínem, olej na sololitu, 30x40, signováno a datováno vpravo dole Karel Kupka 1931.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč