Kupka Karel- Bohumilice s Boubínem

Kupka Karel (1905), Bohumilice s Boubínem, olej na sololitu, 30x40, signováno a datováno vpravo dole Karel Kupka 1931.
Vítěz aukce: uživatel 2141.
Výsledná cena: 4 200 Kč