Lacina Bohdan- Tři dívky

Lacina Bohdan (1912 - 1971), Tři dívky, litografie, 20 x 12,5cm, nerámováno, signováno vpravo dole B. Lacina.
Vítěz aukce: uživatel 2062.
Výsledná cena: 1 600 Kč
13.05.2020 21:58 1 600 Kč 2062
04.05.2020 18:06 1 500 Kč 4011