Lhoták Kamil- P.F. 82

Lhoták Kamil (1912 - 1990), P.F. 82 Dr. M. Novotný, litografie, 10 x 14,5 cm, signováno a datováno vpravo dole K. Lhoták 81.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč