Lhoták Kamil-Reklamní sloup s bicyklem

Lhoták Kamil (1912 - 1990), Reklamní sloup s bicyklem, litografie, 26 x 19cm, signováno a datováno vpravo dole K. Lhoták 82.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč