Lukášek Alois- Kytice v hnědé váze

Lukášek Alois (1911-1984), Kytice v hnědé váze, olej na kartonu, 90x55, signováno vpravo dole Lukášek
Vítěz aukce: uživatel 1096.
Výsledná cena: 7 000 Kč