Lukášek Alois- Kytice v hnědé váze

Lukášek Alois (1911-1984), Kytice v hnědé váze, olej na kartonu, 90x55, signováno vpravo dole Lukášek
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
08.02.2020 12:50 1 000 Kč 1924