Lukášek Alois - Podzim ve vesnici Makov

Lukášek Alois (1911-1984), Podzim ve vesnici Makov, olej, 50 x 40 cm, signováno vpravo dole Lukášek.
Vítěz aukce: uživatel 760.
Výsledná cena: 3 300 Kč