Lukášek Alois- Zasněžená ves

Lukášek Alois (1911 - 1984), Zasněžená ves, olej, 38x62, signováno a datováno vpravo dole Lukášek 49.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč