Matal Bohumír - Květiny

Matal Bohumír (1922-1988), Květiny, olej na plátně, 64 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole Matal 54.
Vyvolávací cena 65 000 Kč
Aktuální cena 66 000 Kč
05.02.2020 13:10 66 000 Kč 3062