Mikš Joža- Pozdní podzim

Mikš Joža (1901-1966), Pozdní podzim, olej na plátně, 58x68, signováno vpravo dole Joza Mikš
Vítěz aukce: uživatel 1777.
Výsledná cena: 1 500 Kč
16.03.2020 19:22 1 500 Kč 1777