Mikš Joža- Pozdní podzim

Mikš Joža (1901-1966), Pozdní podzim, olej na plátně, 58x68, signováno vpravo dole Joza Mikš
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč