Mikulka Alois - Odpočinek

Mikulka Alois (1933), Odpočinek, kombinovaná technika na papíře, 21 x 28,5 cm, signováno a datováno vpravo dole A. Mikulka 1982, rámováno.
Vítěz aukce: uživatel 910.
Výsledná cena: 9 000 Kč