Motl Miloslav- Hnědá pole

Motl Miloslav, Hnědá pole, olej na plátně, 48x68, signováno i datováno vlevo dole Motl
Vítěz aukce: uživatel 3399.
Výsledná cena: 2 100 Kč
16.03.2020 20:38 2 100 Kč 3399
16.03.2020 20:29 2 000 Kč 3333