Navrátil Pavel- Ptáci

Navrátil Pavel (1933–1981), Ptáci, olej na plátně, 101x80, signováno i datováno vpravo dole Navrátil 59
Vítěz aukce: uživatel 860.
Výsledná cena: 46 000 Kč