Navrátil Pavel- Večer v parku

Navrátil Pavel (1933–1981), Večer v parku, olej na plátně, 80x100, signováno i datováno vpravo dole Navrátil 59
Vítěz aukce: uživatel 2945.
Výsledná cena: 66 000 Kč